HiKoki CR18DBLW4Z akkus orrfűrész (akku és töltő nélkül)
18 V, 0-2500 löket/perc, automata üzemmód, 1 db homorú orrfűrészlap
Egységár (darab):
Cikkszám:
CR18DBLW4Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus orrfűrészek
Leírás
  • Szénkefementes motor.
  • Akár 2-szer gyorsabb vágás, mint a CR18DSL esetében.
  • Fordulatszám-szabályzás.
  • Automata üzemmód.
  • Szerszámmentes lapcsere.
  • Beépített LED világítás.
Géppel szállított tartozékok:
  • akasztó horog
  • homorú orrfűrészlap rozsdamentes anyagokhoz
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Maximum vágásvastagság csöveknél: 130 mm
Maximum vágásvastagság fémben: 19 mm
Maximum vágásvastagság fában: 120 mm
Lökethossz: 32 mm
Üresjárati löketszám: 0-1600 / 0-2300 / 0-2500 löket/perc
Teljes hossz: 435 mm